Kliknij w zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej o kadrze przedszkola i żłobka Karuzella.

mgr EWA PIOTROWSKA

Dyrektor Zarządzająca

Pozytywnie nastawiona do świata czerpie radość z każdego dnia. Od dziecka marzyła o założeniu przedszkola i swoje marzenie zrealizowała, poprzedzając to wieloletnią pracą. Jej największymi atutami są: dobra organizacja, dbałość o szczegóły oraz umiejętność podejmowania trudnych decyzji.

Przedszkole Karuzella traktuje jako swoje najważniejsze osiągnięcie, dlatego dba w nim o wysokie standardy. Czystość i najlepsza jakość prowadzonych zajęć to dla niej sprawy priorytetowe.

Pasjonatka zdrowego stylu życia. Stale poszerza swoją wiedzę na temat prawidłowego odżywiania na licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła m.in.Trening Umiejętności Społecznych – kurs I i II stopnia, kurs terapii reki I i II stopnia oraz kurs instruktora jogi dla dzieci.  W natłoku codziennych spraw zawsze znajdzie czas na solidny trening (bokserski lub fitness).

Mama, trenerka fitness, fanka motoryzacji (podróżuje po Polsce motocyklem). Jeździ na nartach, łyżwach, kocha przyrodę i podróże. Zarówno w Karuzelli jak i w domu człowiek od wszystkiego. Stawia czoła codziennym trudnościom, wierząc, że ciężka praca przynosi owoce.

SPACER PO KARUZELLI 1

SPACER PO KARUZELLI 2